PPC specijalist/ica

Vinkovci, Croatia

Oglas više nije dostupan.

O nama
GoAds je agencija za digitalni marketing specijalizirana za Google Ads (AdWords) oglašavanje, sa sjedištem u Vinkovcima. Naš tim certificiranih Google stručnjaka uspješno izrađuje, vodi i optimizira digitalne kampanje za klijente kao što su Narodne novine, Kandit, COTRUGLI Business School, Syngenta, HP, Veracomp, Datasine i brojne druge. Više o nama možeš saznati na www.goads.hr.

Opis posla:

  • Planiranje i izrada Google Ads (primarno) i Facebook kampanja (u manjoj mjeri)
  • Vođenje i optimizacija kampanja u skladu sa briefom i ciljevima klijenata
  • Analiza i praćenje rezultata putem Google Analyticsa
  • Izrada izvještaja o učinkovitosti kampanja
  • Praćenje trendova u industriji i proaktivno predlaganje mogućnosti korištenja
  • Sudjelovanje u marketinškim aktivnostima agencije

Uvjeti za prijavu:

  • Minimalno 1 godina radnog iskustva na sličnim poslovima (agencijsko iskustvo je prednost)
  • Odlično poznavanje Google Ads i Google Analytics alata
  • Poznavanje Facebook Ads oglašavanja
  • Položeni Google Ads i Google Analytics certifikati
  • Iskustvo rada u alatima Google Tag Manager i Google Data Studio je prednost
  • Poznavanje procesa izrade i optimizacije odredišnih stranica / konverzija
  • Analitičnost, pedantnost i odgovornost
  • Odlično poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Strast prema digitalnom marketingu i želja za kontinuiranim učenjem i razvojem

Što nudimo:

  • Rad u mladoj i brzorastućoj agenciji agenciji za digitalni marketing
  • Plaću u skladu sa znanjem i iskustvom
  • Vođenje kampanja za domaće i inozemne klijente
  • Ugodnu radnu atmosferu u modernom uredu u centru Vinkovaca
  • Novo računalo i svu potrebnu opremu
  • Odlaske na konferencije u regiji i inozemstvu
  • Besplatnu stručnu literaturu
  • Priliku za napredak ovisno o rezultatima