Asistent/ica za digitalni marketing - Stručno osposobljavanje

Vinkovci, Croatia

O nama
GoAds je agencija za digitalni marketing specijalizirana za Google Ads (AdWords) oglašavanje, sa sjedištem u Vinkovcima. Naš tim certificiranih Google stručnjaka uspješno izrađuje, vodi i optimizira digitalne kampanje za klijente kao što su Narodne novine, Kandit, COTRUGLI Business School, Syngenta, HP, Veracomp, Datasine i brojne druge. Više o nama možeš saznati na www.goads.hr.

Opis posla:

  • Upoznavanje sa agencijskim procesima i načinom rada
  • Planiranje, izrada i vođenje Google Ads kampanja uz vodstvo mentora
  • Upoznavanje sa alatima Google Analytics, Google Tag Manager i Google Data Studio
  • Podrška ostalim članovima tima u pripremi briefova, istraživanju i izradi izvještaja
  • Polaganje Google Ads i Google Analytics certifikata
  • Praćenje trendova u industriji i proaktivno predlaganje mogućnosti korištenja
  • Sudjelovanje u marketinškim aktivnostima agencije

Uvjeti za prijavu:

  • VSS ekonomskog usmjerenja
  • Ispunjeni uvjeti za stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa
  • Strast prema digitalnom marketingu i želja za kontinuiranim učenjem i razvojem
  • Posjedovanje Google Ads i Google Analytics certifikata (prednost)
  • Iskustvo u izradi kampanja - testnih ili za klijente (prednost)
  • Komunikativnost, odgovornost i spremnost na timski rad
  • Odlično poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Poznavanje rada u Microsoft Office paketu (Word, PowerPoint, Excel)

Što nudimo:

  • Rad u mladoj i brzorastućoj agenciji agenciji za digitalni marketing uz podršku mentora
  • Ugodnu radnu atmosferu u modernom uredu u centru Vinkovaca
  • Novo računalo i svu potrebnu opremu
  • Odlaske na konferencije u regiji i inozemstvu
  • Besplatnu stručnu literaturu
  • Priliku za stalno zaposlenje nakon završetka stručnog osposobljavanja

Reci prijateljima za ovaj oglas